Hubnutí s teniskami EasyTone

Předsevzetí zhubnout do plavek má řada z nás opakovaně každé jaro. A tak přemýšlíme, jak si to usnadnit. Jednou z možností, jak přispět k lepší postavě bez časové ztráty je použít tenisky na hubnutí Reebok EasyTone. Jedná se o speciální obuv, která je na spodní straně na několika místech „vyboulená“.

Tenisky Reebok EasyToneTyto tzv. „balanční zóny“ působí určitou nestabilitu, které tělo podvědomě vyrovnává. Tím aktivizuje svaly nohou a zadečku více než při chůzi v běžných botách. Cílem je zvýšenou aktivitou přispět k formování „problematických“ partií. Tím jsou myšleny především problematické partie pro
ženy, muži mají zpravidla „problematické partie“ jinde. To ovšem neznamená, že boty Reebok Easy Tone jsou zde jen pro ženy. Existují také modely pro muže, i když je jich mohem méně.

Tenisky EasyTone od Reeboku (stejně jako konkurenční výrobky, třeba od MTB) nejsou samozřejmě určeny přímo na sport. Jde o především o volnočasovou obuv, určenou pro běžnou chůzi. Existují ovšem i modely, které jsou jsou méně „teniskového vzhledu“, se kterými je možno vyrazit i do práce.

[ad name=“intext-bigbox“]

Příjemné je, že ceny modelů EasyTone nepřevyšují nijak výrazně běžné ceny značkové sportovní nebo volnočasové obuvi.

Můžete sledovat příspěvky do diskuse k tomuto příspěvku pomocí RSS 2.0 kanálu.
Můžete zanechat odpověď / trackback ze svého vlastní webu.

Zanechte komentář