Vypadat mladší

Kdo z nás by nechtěl vypadat mladší! Pro inspiraci stojí za to podívat se na nový reality-seriál Mladší o pár let, který již v druhé řadě vysílá TV Prima. Samotnou inspirací může být již moderátorka pořadu Sabina Laurinová, které to opravdu velmi sluší. Odborným garantem je klinika plastické chirurgie GHC; v tomto zařízení se provádí příslušné kosmetické procedury i zákroky estetické medicíny.

Sabina Laurinová - moderátorka pořadu Mladší o pár let Seriál je českou obdobou zahraniční reality show 10 Years Younger, tedy doslovně „O 10 let mladší“. Česká verze si v titulku tak konkrétní cíl nevytkla, nicméně stojí za to, se na něj alespoň občas podívat.

Nenechte se ale inspirovat přespříliš, přece jen se nejedná o prezentaci nějakých univerzálních návodů pro každého, ale o zábavný pořad. Mladší o pár let můžete sledovat na kanále Prima ve čtvrtek po 21. hodině.

Zdroj: TV Prima, Slimbox.

Ilustrace: fotobanka TV Prima.

[ad name=“intext-bigbox“]

Můžete sledovat příspěvky do diskuse k tomuto příspěvku pomocí RSS 2.0 kanálu.
Můžete zanechat odpověď / trackback ze svého vlastní webu.

Jeden příspěvek do diskuse k příspěvku “Vypadat mladší”

  1. Jindřiška Kuklová napsal:

    Dobrý den,ráda bych se zůčastnila relity o 10 let mladší,trápí mě zejména žilky pod očima a díky operaci slepého střeva v mládí také ošklivá jizva na břiše,neodvážím si na sebe vzít plavky a jít se koupat do bazénu,nehledě na to že mám problémy koupit si něco na sebe,v červnu mi bude 48 let

Zanechte komentář